wtorek, 6 września 2016

Co nowego? #2

Wspominałam już w podsumowaniu sierpnia, że przez większość miesiąca byłam poza domem i dziś postanowiłam podzielić się z wami pięknymi zakątkami, które odwiedziłam.

Początek moich wakacji, czyli przepiękny Zamek Książ. Zdjęcia nie oddają jego uroku.


Zwiedzania ciąg dalszy, czyli Lubomierz (zdjęcie u góry po prawo i na dole po lewo). Jak możecie zobaczyć na zdjęciach było to miejsce, w którym był nagrywany film Sami Swoi. Pozostałe dwa zdjęcia pochodzą już ze znacznie spokojniejszych Złotnik Lubańskich. Zdjęcie na dole po prawo to Zapora na Jeziorze Złotnickim.


Kolejna, już znacznie bliższa mi wycieczka, czyli Piotrków Trybunalski. Do tej pory kojarzyłam to miasto jedynie z okropnym dworcem kolejowym. Tego dnia poznałam jego drugą twarz, która spodobała mi się znacznie bardziej.


I tutaj po raz kolejny mój ukochany Śląsk. Tym razem Chorzów i Park Śląski. Nie dość, że samo miejsce jest niezwykle urokliwe to jeszcze jest to prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników pokemonów (takich jak ja). Nieskromnie powiem, że dzięki dwóm godzinkom przy chorzowskim ślimaku udało mi się wbić 2 lvl. Ten ślimak to w ogóle miejsce wyjątkowe. Tłum ludzi, w wieku od 5 do tak naprawdę kilkudziesięciu lat, których jednoczy ta sama gra. Nie da się tego opisać słowami, tej atmosfery trzeba po prostu doświadczyć. 

A jak wam minął sierpień? Może znacie jakieś ciekawe miejsca, które po prostu trzeba zobaczyć? Chętnie je poznam, w końcu mam jeszcze cały wrzesień na zwiedzanie :)

6 komentarze:

 1. Akurat nie miałam okazji odwiedzić tych okolic. Za to zwiedziłam odrobinę Węgier - Heviz, Sumeg i Keszthely, które zdecydowanie polecam ;)

  Pozdrawiam
  Caroline Livre

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłam w google i rzeczywiście są to wspaniałe zakątki. Mam nadzieję, że uda mi się je kiedyś odwiedzić :)

   Usuń
 2. Książ jest cudny. Pochodzę z miejscowości, która jest niedaleko i byłam tam wiele razy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale ci zazdroszczę :3 Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś tam wrócić :)

   Usuń
 3. Świetne miejsca, niestety w żadnym z nich nie byłam, no ale wszystko jeszcze przede mną :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej polecam odwiedzenie tych miejsc :)

   Usuń

 

Życie bez książek? Nigdy! Template by Ipietoon Cute Blog Design and Bukit Gambang